Balance Management | Vital Manager | Belbin | Manažerské dovednosti | Reference |

Naši partneři

Zákaznická linka

+420 315 550 021
+420 533 312 532

Po – Pá: 8:30 – 16:30
E-mail: [email protected]

Co říkají naši klienti

Zde naleznete zkušenosti těch, kteří se již zúčastnili programů připravených naším vzdělávacím ateliérem.

více info

Řekli o nás:

"Zaměstnanci Makro Cash & Carry ČR a Metro Cash & Carry SR s.r.o. se po absolvování workshopů s Martinem Škábou začali z 20 % stravovat podle jeho rad a 80 % zařadilo některé doporučené potraviny do svého jídelníčku. Někteří dokonce zařadili doporučované potraviny do rodinných jídelníčků, i když to požaduje větší míru plánování.

Zaměstnanci se cítí zdravěji, plní energie a především jsou méně náchylní k nemocem. Někteří zaměstnanci dokonce začali předávat doporučení svým blízkým."

Lucie Vostálová - Training
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

"Najviac ma potešil ucelený pohľad na túto tématiku. Pán Škába ukázal správny smer a jednotlivé priority. Nepropagoval žiadnu filozofiu ani učenie, ale všetko dohromady logicky krásne zapadalo. Podarilo sa mu vyburcovať nás k zamysleniu a hlavne hovoril o veciach, ktoré sú ľahko dostupné a realizovateľné."

Darina Lužová - Trainer
METRO Cash & Carry SR s.r.o.

"Mně osobně pomohl Balance Management konkrétně a hmatatelně identifikovat potřebné oblasti u lidí ve fázi rozhodování o jejich přijetí do společnosti LUMBIO.

Balance Management mi umožní daleko lépe uplatňovat individuální přístup, zejména ve spojení s odborným vysvětlením kvalifikovanými profesionály. Největší přínos vnímám v komparaci osobního dojmu z daného člověka s jasnými, měřitelnými daty, které ukážou, na co je třeba se zaměřit a jak s daným člověkem pracovat."

Michael Blažíček - CEO
Lumbio s.r.o.

"Na spolupráci s Profit managementem si kromě zkušených lektorů, kteří díky svému přesahu dokáží zdatně pokrýt i oblasti nad rámec dohodnutých tréninků, cením lidského přístupu a flexibility."

Ing. Jan Křenek, MBA - Account Director
Huawei Technologies Czech, s.r.o.

"Pozici stavbyvedoucího považuji za jednu z nejnáročnějších ve firmě. Vlivem působnosti společnosti Profit management ČR s.r.o. a dlouhodobé práci s touto cílovou skupinou došlo k výraznému posunu zmíněných zaměstnanců v oblasti asertivního jednání. Stavbyvedoucí začali efektivněji komunikovat jak s nadřízenými a podřízenými, tak i s významnými investory."

Stanislava Leflerová - HR Manager
MAO a. s.

"Všechny semináře připravené společností Profit management ČR byly velmi přínosné jak pro top management, tak pro nižší personál. Management získal vyšší kompetence pro moderní způsob řízení zaměstnanců ve službách. Nižší personál byl kvalitně proškolen pro specifické jednání s V.I.P. klientelou a celkově pro přechod hotelu z úrovně *** na úroveň ****."

Jarmila Svatá - Ředitelka Spa Hotel Vltava ****
Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.

"Co se týče toho minulého čtvrtku, tak byl fakt bezvadný! Ten pan Svoboda (co přednášel), ten měl přednášku opravdu v malíčku. Uměl rozumně (a hlavně reálně) zareagovat na jakýkoliv dotaz a to se cení.
Takových přednášejících by mělo být víc!"

Centrum vzdělávání Skupiny Metrostav
Metrostav a.s.

"Dobrý den,

Omlouvám se, že odpovídám až po delší době, ale jak mě pan doktor Cipro naučil, je důležité rozpoznat prioritu jednotlivých úkolů.

Pan doktor Cipro se mě ujal jako čerstvě jmenovaného středního manažera bez zkušenosti s vedením lidí. Navíc jsem byl dlouhou dobu součástí týmu, který nyní jako manažer vedu.

Díky školení a následnému koučinku jsem se naučil s kolegy jednat jiným - manažerským - způsobem. Pan doktor Cipro mi napomohl najít styl řízení lidí, který se hodí k mé osobnosti. Uvědomil jsem si, co tato práce obnáší a že je velice důležité rozpoznat priority.
Má dosti výbušná povaha se celkově zklidnila a nad věcmi nějdříve uvažuji než začnu jednat.
Musím říci, že jsem zmoudřel a cítím se vyzrálejší.

Jsem velice rád, že jsem tímto školením / psychoanalytickým koučinkem mohl projít, pomohl mě se připravit na roli manažera."

Tomáš Macek
Procurement manager / Purchasing Specialist Visual Communication
ANTALIS s.r.o.

"První setkání s Marianem Jelínkem bylo míněno jako bonus, překvapení pro tým za úspěšný rok. Všichni jsme fandy hokeje a Jardy Jágra !

Přednáška o motivaci nás ale zaujala natolik, že v tomto roce plánujeme workshop o komunikaci. Pan Jelínek je jiný svými zkušenostmi, autentičností, ukázal nám další úhel pohledu na motivaci i na nás samé. Těšíme se na podzimní workshop!"

Ing. Karla Henčlová - generální ředitelka
J.P. PLAST, s.r.o.

"S Marianem Jelínkem, speakerem Profit managementu, jsem se sešel několikrát. Organizovali jsme pro naši společnost seminář, který vedl a jehož cílem bylo ukázat, jak se má pracovník na různé pozici pohybovat, motivovat, soustředit, … Dělal to úžasným způsobem, který nebyl teoretizující, ale byl ze života, byl ze sportovního prostředí velkých osobností, kteří chtěli něco dokázat a dokázali to! Dovede proložit své vystoupení skvělými ukázkami ze sportovního prostoru různé kategorie. Doporučuji každému!!!"

Ing. Vladimír Králíček - generální ředitel
J.K.R. spol. s r.o.

Musím Vám ještě jednou poděkovat za velmi příjemně strávený čas, způsob školení a Váš profesionální přístup. Myslím si, že to vše přispělo k přátelské a příjemné atmosféře celého školení.“

Asistentka obchodního oddělení
 Gosvo, spol. s r.o.

„Nejdříve Vám chci poděkovat! Na školení jsem šla z povinnosti, ale školení bylo SUPER! Děkuji za neztracený, ale naopak přínosný čas.“

„Školitel - chování, vyjadřováním na vysoké úrovni. V případě dotazů individuální přístup v daném čase a prostoru. Podnětné školení, byla jsem velmi spokojena, i když školení probíhalo i v mém volném čase.“

Referentka obchodního oddělení
J.K.R. spol. s r.o.

„Pan Školitel s velkým „Š“ – měla jsem možnost být na více školení a doopravdy takto profesionální školení a přitom lidské, výstižné, poučné. Superlativů bych zde mohla vyjmenovat několik, jedním slovem úžasné, škoda, že tak krátké.“

„Chci Vám poděkovat za páteční a i sobotní školení, které nadmíru předurčilo mé očekávání. Ještě jednou „Díky“. Jela jsem do Příbrami s pocity „musíš“, ale nyní vím, že na další projekt pojedu s pocity „super, ano chci, konečně mi to i něco přinese k mé práci“. Ještě jednou „Díky“, i když by to mohlo znít nyní jako klišé.“

Asistentka
J.K.R. spol. s r.o.

Příjemné prostředí a čas, který nám letěl mezi slovy neskutečně rychle.“

Referentka představitele managementu jakosti
J.K.R. spol. s r.o.

© 2024 Profit management ČR s.r.o., IČ 25589067, C 36324 vedená u Krajského soudu v Brně